Світ IT

«My Pol»: викликати поліцію за допомогою мобільного додатку прикарпатці зможуть вже у серпні

2018-07-26 20:28:25 0

 

Старт введення додатка «My Pol» на Прикарпатті планується уже з 1 серпня. Презентація проекту про порядок функціонування, переваги та можливості нововведення  розповість представник спільного проекту МВС,  НПУ та ГО «Асоціації Неосфера» Дмитро Кібзун   на брифінгу із представниками ЗМІ, який відбудеться о 10.30 1 серпня в ГУНП  в Івано-Франківській області.

Повідомляють у прес-службі поліції Івано-Франківської області.

Про обговорення передумов нововведення йшлося на нараді у начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимира Голубоша з представником організації розробника проекту за участю керівників підрозділів поліції відповідальних за впровадження та функціонування проекту.

За допомогою додатка абоненти надсилають з телефона повідомлення про ситуацію, яку вони бачать або у яку потрапили. Якщо немає можливості повідомити деталі, абонент тисне кнопку «SOS», що означатиме для поліцейського у будь-який час доби невідкладно поспішити на допомогу.

Також з додатка громадяни можуть отримувати повідомлення і від поліції. В основному, вони можуть стосуватися інформації про виникнення екстреної ситуації в тому чи іншому мікрорайоні, перекриття дорожнього руху, переслідування зловмисника, тощо.

«Цей проект – це майбутнє, яке уже настало. Україна – одна з перших країн світу, де вже застосовуються подібні технології реагування на виклики про допомогу», - повідомив Дмитро Кібзун.

«Важливо, щоб у доступній і зрозумілій формі ми донесли до населення умови і порядок підключення до додатку як поліцейських, так і бажаючих мешканців області. Тому обов’язково проведемо зустріч із журналістами, щоб через засоби масової інформації в теоретичній і практичній площині показати його функціонування: отримання та опрацювання інформації та обговоримо інші важливі аспекти дії додатка», - зазначив Володимир Голубош.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів