Світ IT

Найгірші ігри 2019 року: версія журналістів

2019-12-14 13:57:15 0

 

 

На завершення кожного року компанії та різні видання підбивають підсумки. Зазвичай до таких списків потрапляють найпопулярніші продукти, однак журналісти видання IGN вирішили підібрати 15 найгірших ігор, які представили в 2019 році і на які точно не варто витрачати свій час.

Про деякі ігри знають не всі – вони вийшли непомітно для геймерів і швидко загубилися серед конкурентів.

Інші були довгоочікуваними, але і це не допомогло їм: Left Alive, наприклад, була в числі найбільш бажаних тайтлів 2019 року за версією Steam. Але статистика не бреше: у всіх релізів, які потрапили в список IGN, гнітюче низький бал на Metacritic.

   Найгірші ігри 2019 року

1. Eternity: The Last Unicorn

В описі до гри йдеться, що це повномасштабний рольовий бойовик за мотивами скандинавської міфології з класичною ігровою механікою. Головна героїня – Аурехен – юна ельфійськая діва, яка вирушила рятувати останнього єдинорога, захопленого і проклятого відьмами.

2. Left Alive

Це гра в жанрі шутера від третьої особи і симулятора виживання, розроблена компанією Square Enix для Microsoft Windows і PlayStation 4. 

У Left Alive – троє головних героїв, які діють незалежно один від одного; протягом гри гравець може перемикатися між ними. Світ гри не є безшовним і складається з окремих рівнів. Протягом більшої частини гри гравець управляє персонажем-людиною, хоча в гру також включені поїздки на характерних для всесвіту Front Mission крокуючих бойових машинах – "ванзерах".

3. Blades of Time

Це гра в жанрі пригодницького бойовика, розроблена компанією Gaijin Entertainment і видана компаніями Konami, Gaijin Entertainment та Iceberg Interactive на платформах Windows, PlayStation 3, Xbox 360, macOS та Nintendo Switch. Проєкт став продовженням гри "Оніблейд".

4. Contra: Rogue Corps (17+)

5. Dollhouse

6. WWE 2K20

7. FIFA 20 Legacy Edition (Nintendo Switch)

8. Submersed

9. Generation Zero

10. Monster Jam Steel Titans

11. Devil's Hunt 

12. Vane

13. Decay of Logos (18+)

14. Wolfenstein: Cyberpilot

15. Leisure Suit Larry: Wet Dreams Do not Dry

До слова, колеги журналісти PC Gamer опублікували схожий список, що охоплює не тільки 2019 рік, а всю історію індустрії.

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань