Світ IT

Найважливіші особливості PlayStation 5 ще не розкрили, повідомляє президент SIE

2020-01-09 21:01:02 0

 

 

Втім, він таки описав кілька деталей.

На сьогодні Sony опублікувала дуже мало інформації про консоль нового покоління PS5. Нам показали її логотип, розповіли про 3D-звук та деякі інші нововведення, але схоже, що це лише невелика частина нововведень. В інтерв’ю японському порталу Business Insider директор Sony Interactive Entertainment Джим Райан розповів про деякі моменти детальніше.

  Логотип

Його дизайн майже не змінюється з виходом нових консолей. Такий підхід пояснюється бажанням компанії показувати постійність своєї продукції. Президент підмітив, що величезна спільнота PlayStation 4, яка має понад 100 млн користувачів, хоче бути задоволеною та зацікавленою у світі PS.

  Про перехід на PS5

Рік буде важким, але унікальним у порівнянні з іншими випусками консолей.

  Ймовірний вигляд PS5

Він розповів, що під час перехідного періоду на PS4 однаково відбуватиметься багато подій. Компанія вважає себе відповідальною перед користувачами нинішньої консолі. Вона докладає багато зусиль, щоби зробити PS5 привабливою платформою.

  Особливості PS5

За словами Райана, нова приставка матиме особливості після яких повернутися до PS4 буде важкувато. Він назвав миттєвий запуск завдяки SSD, 3D-звук та тактильну віддачу контролера, які сильно змінять враження від ігор. Як приклад він наводить Gran Turismo Sport, яка чудово працює на PS4, але джойстик від консолі нового покоління краще передає відчуття дороги. Завдяки цьому відчуття гри покращується.

Джим заявляє, що найважливіші відмінності PS5 поки не анонсовані. Завдяки їм розрив між поколіннями стане ще більшим.

  Дата виходу в Японії

PlayStation 4 вийшла в Японії на три місяці пізніше, ніж у решті світу.Однак така ситуація більше не повториться, адже Райан переосмислив ситуацію і вважає таке відтермінування помилкою. Про запуск PS5 в інших країнах президент поки не може розповісти.

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань