Світ IT

Недоліки, які не сприяють купівлі iPhone 12 Pro

2020-10-27 18:34:27 0

 

Зараз в українських ритейлерів можна попередньо замовити iPhone 12 і iPhone 12 Pro, а старт продажів намічений вже в цю п’ятницю, 30 жовтня. Чому не варто брати iPhone 12 Pro? Пояснюємо.

Завищена ціна Новий iPhone 12 Pro коштує мінімум 39 999 гривень. Стільки просять за версію з накопичувачем на 128 ГБ. Айфони дорожчі майже всіх своїх прямих конкурентів. Порівняйте з тим же Samsung Galaxy S20 – він дешевший на 18 тисяч гривень! Так, в минулому році Apple запропонувала цілий ряд покращень – iPhone 11 Pro досить сильно відрізнявся від iPhone XS. А ось у iPhone 12 Pro переваг перед iPhone 11 Pro майже немає.

Зменшена комплектація Apple прибрала зі стандартного комплекту iPhone 12 Pro адаптер для зарядки і навушники. Все це доведеться докуповувати окремо. В майбутньому чекаємо появи нових айфонів зовсім без коробки, наприклад, загорнутих в целофан. Популярні новини  Оголошена вартість iPhone 12 Pro може суттєво зменшитись

З нового iPhone швидко злазить фарба На жаль, але користувачі зіткнулися з такою проблемою – з корпусу нових смартфонів злазить фарба.

iPhone 12 робить рани на руках Через гострий дизайн новинка буквально «впивається» в руки, залишаючи порізи. Ергономіка нових апаратів гірша, ніж у старих. Як і раніше немає Touch ID Більшість флагманських (та й середньо-цінового сегменту) смартфонів на Android з OLED-панелями оснащуються дактилоскопічними датчиками. Їх вбудовують прямо в екран. Але не Apple. Задовольнятися доводиться тільки Face ID. Та й чубчик під систему розпізнавання осіб подобається далеко не всім.

Погана автономність Дивно, але нові айфони працюють менше, ніж старі. Їх автономність залишає бажати  кращого. І у iPhone 12 і у iPhone 12 Pro батареї невеликої ємності – лише 2815 мА * г.

Компанія Google підтвердила відсутність підтримки 5G на iPhone 12.
 

 

Джерело: itechua.com

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань