Світ IT

Ніколи не гугліть ці 10 речей!

2017-08-31 08:58:37 0

 

Нервовим людям краще не цікавитися цими речами.

Крім корисної інформації, яку можна знайти в Google, там часто трапляються і огидні речі. Безневинний на перший погляд запит "молюск" може закінчиться втратою апетиту ще на довгий час.

У цій підбірці зібрані звичайні пошукові запити, які вам краще ніколи не забивати у пошуковик.

Перламутровий

Звичайний користувач, забиваючи в пошук "перламутровий", очікує побачити там перли або інші предмети подібного кольору. Однак Google одною з перших видає картинку "перламутрові папули" - анатомічні зміни на жіночих геніталіях.

Принц Альберт

Нешкідливий запит "Принц Альберт" – назва популярного способу зав'язувати краватку, виявляється ще й назвою пірсингу чоловічих геніталій з проколом головки. Ці картинки система і видає в числі перших.

Лоскут

З чим у вас асоціюється це слово? З ковдрою з різних частин тканини? Google вважає інакше. Дві перші фотографії по цьому запиту показують чоловіка, якому вирощують нову шкіру на обличчі за допомогою його ж власної руки.

Далі йдуть також неприємні фотографії, включаючи половий член, позбавлений шкіри.

Намальований смайлик графіті

На такий простий запит система видасть вам фотографії з чоловічими геніталіями, ураженими неприємною хворобою.

Пупиришки

По цьому запиті вам видасть безліч фотографій хворої шкіри людей, які вони викладають на медичних форумах.

Гострокінцеві

Ви думаєте про дахи? Капелюхи? Ні! Пошуковик видасть вам "гострокінцеві кондиломи" — невеликі нарости, викликані вірусом папіломи.

Молюск

Думаєте, що мова йде про морську тварину? Ні, ви побачите фотографії захворювання дитячої шкіри - контагіозний молюск.

Krokodil

Якщо написати це слово на кирилиці, то ви і правда побачите рептилій, однак на латиниці фотографії будуть куди менш нешкідливими. Це назва наркотику, відповідно ви побачите способи застосування та їх наслідки.

Жесть

Якщо ви все ще вважаєте, що мова йде про сталь, то ми вас розчаруємо. Якщо забити в пошуковий рядок це слово, то вам видасть безліч фотографій, що геть відбивають апетит: кров, трупи та іншу гидоту.

 

Джерело

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?