Світ IT

Офіс однієї з найбільших ІТ-компаній відчинив свої двері в Івано-Франківську

2020-02-20 09:30:48 0

 

IT-компанія Intellias відкриває свій офіс в Івано-Франківську. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.
“Наше місто завжди позиціонується як комфортне для бізнесу. Окрім цього, ми маємо великий простір для розвитку ІТ-спільноти міста і хочемо, щоб якомога більше ІТ-компаній відкривались і розвивались у нашому краї!” – повідомив мер.

Компанія Intellias з центром у Львові є однією з найбільших ІТ- компаній в Україні, а також уважається одним з найкращих ІТ-роботодавців. А це означає збільшення високооплачуваних робочих місць з комфортними умовами праці для талановитих франківців, сподівається Марцінків.

Минулого року компанія декларувала, що має офіс на вул. Степана Бандери в Івано-Франківську. Він був швидше номінальним, без контактів і визначених представників. Цього разу йдеться про повноцінне відкриття представництва у Івано-Франківську: з робочими місцями та супутньою інфраструктурою.

Довідково: Intellias – одна з найбільших ІТ-компаній України, заснована у 2002 році у Львові. Компанія має розробницькі офіси у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові, а також представництво у Берліні. Станом на липень 2019 року в Intellias працює понад 1500 спеціалістів. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ-роботодавців року за версією DOU.ua.

Портал DOU.ua опублікував актуальний рейтинг «Топ-50 найбільших ІТ-компанії України». За результатами першого півріччя 2019 року компанія Intellias посіла 8 місце. Переглянути повний список рейтингу можна за посиланням. До Топ 10 найбільших ІТ-компанії України також увійшли: Epam, SoftServe, GlobalLogic, Luxoft, Ciklum, NIX, Infopulse, DataArt, ZONE3000.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?