Світ IT

Прикарпатець створив мобільний додаток про Коломию

2018-09-03 10:54:02 0

 

“Коломия: путівник і маршрути”. Коломиянин створив мобільний додаток про писанкову, інформує Дзеркало медіа”.

Про Коломию написано багато книг, її оспівують у піснях… Проте у гостей міста не завжди буде час ознайомитися із відповідною літературою. Туристи хочуть побачити визначні місцями, візитівки Коломиї та зробити кілька фото.

Коломиянин Микола Троць вирішив зекономити туристам час на пошуки цікавих місць. Тепер вся потрібна інформація може поміститись в кишені. Чоловік створив додаток для смартфону під назвою “Коломия: путівник і маршрути”.

Зараз спланувати свій маршрут значно легше, достатньо тільки скачати додаток відкрити його й знайти потрібну інформацію.

“Я в Коломиї народився й жив. Так склалось, що я пересікався із краєзнавцем Василем Нагірним по роботі. Тоді все, що мало відношення до міста, було мені цікавим. Але я розумію, що він (Василь Нагірний – ред.) видає книжки, і ця інформація вся на папері. Коли потрібно знайти щось, треба шукати ці книги, листати їх. Інколи це важко. Я вирішив, що треба щось змінити, тому й створив такий додаток”, – розповідає засновник й розробник додатку Микола Троць.

“Коломия: путівник і маршрути” доступна поки тільки для користувачів Android, для любителів техніки Apple додаток не доступний. Але Микола сподівається, що в майбутньому він буде працювати і на iOS. Йому треба ще вивчити нову мову програмування.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань