Світ IT

Студія GSC Game World опублікувала свіжий тизер STALKER 2

2020-10-20 12:32:56 0

 

Творці S.T.A.L.K.E.R. 2 опублікували новий тизер

У короткому ролику показали шляхопровід «Прип'ять-1» в двох станах: до катастрофи і після.

Справа в тому, що, коли персонаж починає оглядатися, картинка в ролику змінюється на поїзд, що рухається, який їде в якомусь комплексі. Можливо, це саме шляхопровід до катастрофи на ЧАЕС.

"Ну, ходять чутки, що під заводом Юпітер є секретні тунелі в Прип'ять ... Справа в тому, що ці чутки зазвичай поширюються після другої склянки, а Юпітер - такий чортів кошмар, що ніхто не наважується наближатися до нього", - йдеться в описі ролика.

Розробники оголосили про те, що прямо зараз колекцію S.T.A.L.K.E.R. 2 можна придбати в GOG зі знижкою в 70%.

S.T.A.L.K.E.R. 2 - комп'ютерна гра в жанрі постапокаліптичного шутера від першої особи, що розробляється українською компанією GSC Game World; друга основна гра серії S.T.A.L.K.E.R.. Спочатку гра була анонсована 13 серпня 2010 року для ПК і сьомого покоління консолей [9] [10], а вихід планувався в 2012 році, однак 9 грудня 2011 року роботу над проектом була зупинена разом з розпуском команди розробників. Повторний анонс про відновлення розробки гри стався 15 травня 2018 года. 23 липня 2020 року анонсована для Xbox Series X і персональних комп'ютерів під управлінням Windows.

 

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань