Світ IT

Топ-10 найпопулярніших у світі смартфонів очолив Xiaomi Mi 8

2018-06-03 18:59:36 0

 

Співробітники видання GSMArena склали свій черговий щотижневий топ-10 найпопулярніших у світі смартфонів, який очолив нещодавно представлений флагман Xiaomi Mi 8.

За даними експертів, за станом на 3 червня 2018 року, найпопулярнішим і найбільш обговорюваним в світі смартфоном є Xiaomi Mi 8, на які вже почали збирати попередні замовлення в Китаї. Цей апарат для багатьох людей став втіленням ідеального телефону. На другому місці розташувався такий же Xiaomi Mi 8, але вже з приставкою Explorer Edition. Цей апарат відрізняєтьсявід звичайної моделі прозорою задньою кришкою, а також вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців.

Трійку лідерів замкнув Xiaomi Redmi Note 5 Pro, тобто той самий недорогий бюджетний телефон, який оснащений подвійною основною камерою з вертикальним розташуванням і металевим корпусом. На четвертому місці опинився флагман OnePlus 6. Він на тлі новинок від одного зі своїх конкурентів виглядає вже не так цікаво і привабливо. П’ятірку вдалося замкнути Samsung Galaxy J6 (2018), який отримав спірні технічні характеристики і зовнішній вигляд.

На шостій позиції опинився Nokia X6, тоді як сімку замкнув Xiaomi Mi 8 SE. На восьмому місці опинився Xiaomi Mi 6X, а на дев’ятому – Samsung Galaxy J8. Останнє десяте місце належить Samsung Galaxy A6 + (2018). Цей апарат став єдиним більш-менш нормальним телефоном від цього виробника в нинішньому році, за винятком моделей Galaxy S9 і S9 +.

 

 

Джерело: vsviti.com.ua

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань