Світ IT

У США вже не продаватимуть «Антивірус Касперського»

2017-09-10 20:48:04 0

 

Найбільша американська мережа магазинів споживчої електроніки Best Buy оголосила про зняття з продажів «Антивірусу Касперського». Це рішення було прийнято в зв'язку з підозрами про зв'язки «Лабораторії Касперського» з російськими спецслужбами.

Про повідомляє «Громадське ТБ» з посиланням на The Star Tribune.

 

У мережі Best Buy зазначають, що не проводили власного розслідування, але підозри на адресу творців антивіруса виявилося досить, щоб зняти продукт з продажу.

Протягом найближчих 45 днів клієнти Best Buy можуть обміняти продукцію «Лабораторії Касперського» на аналогічні антивіруси.

У російській компанії відзначили, що співпрацю з Best Buy дійсно припинено, але не виключено, що в подальшому антивірус повернеться на полиці цієї мережі магазинів.

Нагадаємо, в травні спецслужби США почали вивчати використання продуктів «Лабораторії Касперського». Конгресу запропонували відмовитсия від використання програмного забезпечення компанії, а Комітет Сенату США запропонував заборонити продукцію «Лабораторії Касперського» в оборонних відомствах.

У червні адміністрація Дональда Трампа також зробила кроки, щоб видалити «Касперського» зі списку затверджених державних постачальників.

На початку липня стало відомо, що у США компанію «Лабораторія Касперського» підозрюють у зв'язках з російською владою і спецслужбами. Аби розвіяти ці підозри, глава компанії Євген Касперський заявив, що готовий надати американській владі вихідний код своїх програм. Він також сказав, що готовий перенести частину дослідницької роботи «Лабораторії» до США, аби нейтралізувати негативні чутки про компанію. Євген Касперський також зазначив, що ці чутки почали поширюватися більш ніж двадцять років тому «з професійної заздрості».

Наприкінці липня Конгрес США попросив 22 урядові агентства поділитися документами щодо московської кіберфірми «Лабораторія Касперського», заявивши, що її продукція може використовуватися для «негативних дій проти Сполучених Штатів».

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів