Світ IT

Великі компанії розривають співпрацю з Huawei

2019-05-20 12:32:51 0

 

Торік, США ввели санкції проти ZTE і це зробило китайську компанію майже банкрутом. Тепер уряд США взявся і за Huawei. Як ми вже повідомляли, Google припинив ліцензування своїх сервісів для майбутніх смартфонів китайської компанії. Інші виробники, такі як Qualcomm та Intel також тимчасово розривають співпрацю з китайцями.

Intel надає процесори для серверних продуктів Huawei, а Qualcomm – процесори та модеми для смартфонів середнього рівня. Виробники Xilinx та Broadcom надають компоненти, які китайці використовують для свого мережевого обладнання та бізнесу. Компанія підготувалась до такого повороту подій і зробила запаси. Але ніхто не знаю як довго триватиме ця ситуація.

Останнім часом Huawei нарощує розробку та виробництво власних чипів, щоб зменшити залежність від американських компаній. Китайці вже давно під пильним наглядом США через звинувачення у шпигунстві для уряду Китаю. Але більшість політичних та економічних аналітиків бачать в Huawei лише пішака в торговельній війні двох країн.

 

Джерело: pingvin.pro

Теги
Коментар

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?