Світ IT

Вихід гри Cyberpunk 2077 перенесли на вересень

2020-01-17 14:43:58 0

 

Одна з найбільш очікуваних ігор цього року, екшн-RPG Cyberpunk 2077 від польської студії CD Projekt RED, не буде готова до початку оголошеної дати релізу. Розробники повідомили, що не встигають завершити всі роботи над проектом до 16 квітня, через що його вихід було вирішено відкласти на п'ять місяців. Тепер датою релізу Cyberpunk 2077 є 17 вересня цього року.  Гра вже доступна для попереднього замовлення за ціною $ 29,99 або 899 гривень.

 «Зараз ми знаходимося на етапі, коли гра завершена і в неї можна грати, проте попереду ще чимало роботи. Night City величезний — він сповнений історій, контенту і місць для відвідування, але через масштаби і складність всього цього нам потрібно більше часу, щоб закінчити тестування», — розповіли представники CD Projekt RED.

«Cyberpunk 2077»  — відеогра в жанрі action RPG в стилі кіберпанк для Microsoft Windows, PlayStation 4 і Xbox One. Вперше гру було анонсовано 30 травня 2012 року. 11 червня 2018 року на виставці E3 був представлений перший трейлер. Гра являється адаптацією настільної гри Cyberpunk 2020, події якої відбуваються на п'ятдесят сім років пізніше в Найт-Сіті, Каліфорнія, відкритому світі з шістьма різними регіонами. Гравці беруть на себе роль найманця V, при бажанні можна буде змінювати зовнішність і стать персонажа. В грі присутні 3 класа персонажа - NetRunner, Techie і Solo. V має арсенал далекобійної зброї і варіанти для рукопашного бою, кожен з яких може бути змінений.

Джерело: Gamesradar+Overclockers.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань