Театр і кіно

Санса з «Гри престолів» розповіла чим завершиться серіал

2017-12-14 16:37:45 0

 

Британська актриса Софі Тернер, яка зіграла Сансу Старк в «Грі престолів», вже прочитала сценарій заключного сезону. Вона розповіла про реакцію акторського складу на кінцівку серіалу в інтерв’ю The Hollywood Reporter.

«Коли всі актори зібралися, ми проганяли сценарій, і це було одночасно гірко і зворушливо. А ще – дуже важко», – зазначила Тернер.

За її словами, на останній частині сценарію вони вголос прочитали фразу «кінець “Гри престолів”», і майже всі розридалися, а після почали аплодувати шоураннерам серіалу.

«Кожен раз, коли ми отримуємо сценарії, виникає невизначеність: “Чи помру я в цьому сезоні?” Те, що я протрималася вже стільки часу, мені здається неймовірним, з огляду на кількість смертей в серіалі. У нас були свої теорії про те, що станеться – хто помре, а хто переможе. Тепер ми знаємо напевно. І оригінальний сюжет виглядає, як ще одна теорія», – підкреслила актриса.

«Гра престолів» виходить на каналі HBO з 2011 року. Санса Старк у виконанні Тернер – старша донька лорда Неда Старка і одна з головних героїнь саги. Сьомий сезон серіалу завершився 28 серпня, а останній епізод зібрав рекордну кількість переглядів. Фінальна частина фентезійної саги вийде на початку 2019 року, проте точна дата прем’єри не розкривається.

 

софі тернер, гра престолів

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань