Театр і кіно

В Івано-Франківському драмтеатрі покажуть виставу «Річард ІІІ»

2018-04-12 18:57:52 0

 

Вже відомо, що на сцені Франківського драмтеатру в межах святкування Дня міста та мультикультурного фестивалю «Карпатський простір» покажуть виставу Національного академічного театру ім. Івана Франка. Буде це 7 травня о 18:00 год.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

"Як розповів мені Богдан Бенюк, який до слова грає самого Річарда, до Франківська столичний театр приїде не лише з усією трупою, але й з декораціями. Окрім пана Богдана серед акторського складу «Річарда ІІІ» - лише імениті та народні артисти. Зокрема, Остап Ступка у ролі Георга, Олексій Богданович у ролі Герцога Бекінгема, Василь Мазур у ролі Короля Едварда та інші.", - повідомив він.

Богдан Бенюк зізнається, що франківський глядач дуже вимогливий і «привчений» до різних фестивалів. Щороку такі заходи, зокрема і «Карпатський простір», піднімають рівень будь-якого шоу для нашої публіки. Однак, актор разом з колегами обіцяє здивувати іванофранківців та подарувати незабутнє видовище. Бо український театр і саме цей «Річард ІІІ» займають гідне місце у світовому театральному мистецтві.

"Я дуже вдячний пану Богдану за наші спільні ініціативи та пошуки, що втілюються в Івано-Франківську. А його колегам, що відгукуються на такі ідеї.", - сказав Р. Марцінків.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів