Театр і кіно

Вийшов трейлер фільму про смерть Кеннеді з Наталі Портман у головній ролі

2016-10-11 08:17:17 0

 

Наталі Портман традиційно з’являлася на екранах кінотеатрів у ролі незалежних та сильних персонажів, візьмемо, наприклад, образ Елізабет Свон в «Піратах Карибського моря». Однак в останньому фільмі чилійського режисера Пабло Ларраін «Джекі» Портман взялася, ймовірно, за найбільшу роль у своїй фільмографії – образ легендарної першої леді Жаклін Кеннеді.

Трейлер, акцент в якому поставлено на наслідки вбивства Кеннеді, показує нам драматичні уривки з біографії, спогади Жаклін про час, проведений з 35-м президентом США. Перша частина картини зображує елегантну, гідну поваги, щасливу жінку, але фарби цієї картини моментально тьмяніють від жахливих подій 22 листопада 1963 року, пише L`Officiel.

У кінокартині представлені 4 дня з життя екс-першої леді Америки після трагедії і витримані всі деталі: наприклад, на героїні Наталі Портман також одягнутий рожевий костюм Chanel, який Жаклін Кеннеді довгий час відмовлялася знімати після замаху, незважаючи на те, що він був заляпаний краплями крові чоловіка.

Світова прем’єра кінокартини відбулася 7 вересня 2016 року у Венеціанському кінофестивалі, де була номінована на головну нагороду «Золотий лев». Очікується, що Портман буде номінована на «Оскар».
Прем’єра фільму в США відбудеться 2 грудня. Дата виходу стрічки на великий екран в Україні ще невідома.

Джерело: http://www.galka.if.ua/

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?