Технології

Без новинної стрічки і з вдосконаленим Messenger: як зміниться Facebook після оновлення

2019-05-02 19:22:16 0

 

Через декілька тижнів звичний Facebook кардинально зміниться. Оновлення торкнуться дизайну, новинної стрічки, спільнот і Messenger.

30 квітня 2019 року засновник Facebook Марк Цукерберг на конференції розробників F8 оголосив про істотні зміни у соцмережі. Нововведення торкнуться сайту і мобільних додатків.

Дизайн

У Facebook зміниться оформлення, акцент з синього зміститься на білий. Також зміниться логотип соцмережі, буква F тепер буде розміщена у синьому колі (раніше вона була у квадраті).

Також зміниться і звичне розташування вкладок: Події і Товариства стануть у більш помітні місця стрічки.

Спільноти

Головний акцент Facebook буде переведений на співтовариства. У додатку відповідна вкладка буде розміщена у центрі. У соцмережі з’являться нові функції і інструменти, які дозволять швидко і ефективно знаходити необхідні групи. Також вони допоможуть заводити знайомства з людьми зі схожими інтересами.

Стрічка спільнот складатиметься з постів груп кожного користувача, а також з рекомендацій схожих груп. Писати повідомлення у групі можна буде прямо зі сторінки користувача.

Події

У відповідній вкладці з’явиться карта, на яку будуть поміщені цікаві події поруч. Покращений інтерфейс допоможе бачити події друзів, а також публічні заходи (наприклад, концерти).

Головна мета оновлення – надання можливості користувачеві знайти собі заняття поблизу.

Стрічка новин

Новинна стрічка перетворитися з центральної функції на допоміжну. Таким чином, соціальна мережа більше не робить ставку на максимально широке поширення інформації, обираючи приватне спілкування між користувачами.

За місяць до проведення конференції свій пост залишив один з головних розробників новинної стрічки Кріс Кокс. Як пише The Verge, це означає одне – епоха News Feed завершилася.

Нові функції

Серед нових функцій Meet New Friends. Вона дозволить користувачам знаходити людей, з якими їх щось об’єднує – місце роботи і навчання або, наприклад, спільні інтереси і участь у схожих групах.

У внутрішньому сервісі знайомств Facebook з’явиться функція Secret Crush (таємна закоханість). Ця функції дасть можливість позначати у списку друзів тих, до кого користувач відчуває романтичну симпатію. При цьому, якщо хтось із зазначених додасть користувача у свій секретний список, обидва отримають повідомлення про збіг.

Messenger

Нове дихання отримає і Messenger. У новому Facebook він буде призначатися для спілкування з близькими друзями – у ньому з’явиться можливість додавати статуси і ділитися фотографіями з обраним колом друзів.

Також буде оновлено мобільний додаток Messenger. Він буде займати значно менше місця, також з’являться десктоп-додатки для PC і MacOS.

 

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?