Технології

Google офіційно запустила в Україні сервіс пошуку авіаквитків

2017-09-06 18:51:28 0

 

Google оголосила про запуск в Україні сервісу з пошуку авіарейсів "Google Авіаквитки" (Google Flights). Українці могли користуватися ним і раніше, але сьогодні відбувся офіційний запуск на домені .com.ua. У ньому доступна українська локалізація і вартісь квитка показана в гривнях.


Компанія запустила Flights ще в 2011 році в спробі конкурувати з агрегаторами на зразок Kayak, Orbitz, мета-пошуковими системами Skyscanner, Momondo і іншими. Пошук Google підійде мандрівникам гнучким до умов перельоту. Так можна вибрати не тільки місто, а всю країну, а Flights порекомендує найбільш дешеві аеропорти і дати.

Він також показує прогнози, коли ціни на авіаквитки можуть вирости і наскільки. Можна відстежувати ціни на квитки, поставивши відповідну відмітку на конкретному рейсі. Повідомлення про зміни ціни прийдуть на пошту і в "Google Асистент".

Варто зазначити, що функціональність мобільної версії Flights може відрізнятися. Так в кінці серпня компанія додала в неї вкладку Flights Insights, де, задавши конкретне місто, користувач може вивчити календар цін, графік або розглянути варіанти поїздки через альтернативні аеропорти.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?