Технології

На Прикарпатті обговорювали впровадження новітніх методик оперативного лікування хворих із захворюваннями вен

2018-07-05 18:31:18 0

 

5 липня в м. Яремче розпочала роботу науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання флебології». Представницьке наукове зібрання відбувається вже третій рік поспіль за ініціативи Івано-Франківського національного медичного університету та департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Цього року конференція присвячена питанню впровадження новітніх методик оперативного лікування хворих із хронічними захворюваннями вен.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

В урочистому відкритті конференції взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, генеральний секретар Європейської асоціації судинних хірургів професор С.Дебус (Гамбург, Німеччина), співзасновник Європейського венозного форуму, провідний спеціаліст університету Копенгаген професор Н.Бекгаард (Данія), президент національної Асоціації ангіологів та судинних хірургів Грузії професор М.Бокучава, делегація з Краківської спеціалізованої лікарні імені Іоана Павла ІІ (Польща), провідні українські та іноземні спеціалісти в галузі судинної хірургії та флебології.

Ігор Пасічняк від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука привітав учасників зібрання та наголосив, що проведення на Івано-Франківщині представницьких медичних  наукових зібрань є знаковим.

«В Україні триває реформа охорони здоров»я і фаховий рівень медиків, які  надаватимуть допомогу пацієнтам, є надзвичайно важливим. Враховуючи досвід зарубіжних колег і партнерів завтрашній день української медичної галузі буде  успішним», - зазначив управлінець.

За словами  організаторів форуму, завданням конференції є пропагування і ширше впровадження передових малотравматичних оперативних технологій в реалії української медицини. Особливості нових методик полягають в тому, що оперативне втручання може проводитись в амбулаторних умовах і через 30 хв. після операції хворий покидає лікарню, а через декілька днів може приступити до трудової діяльності.

В ході наукового зібрання його учасники попри доповіді також будуть розглядатись складні випадки із клінічної практики.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань