Технології

Питання нарощування вітчизняного нафтогазовидобування обговорили на Прикарпатті

2018-04-30 16:03:02 0

 

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартувала ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Машини, обладнання і матеріали для нарощування вітчизняного видобутку нафти і газу – 2018», яка об’єднала своєю проблематикою відомих вітчизняних та іноземних науковців.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Із вітальним словом до учасників звернулась директор департаменту департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації Жанна Табанець.

Тематика конференції охоплює низку актуальних проблем - обладнання та матеріали для спорудження, експлуатації та ремонту свердловин, новітні технології, обладнання та матеріали для діагностування та ремонту трубопроводів і конструкцій, енергозберігаючі технології розроблення, транспортування та переробка корисних копалин, інтегровані технології та програмне забезпечення нафтогазового машинобудування, нафтогазова освіта.

У рамках конференції у форматі «круглого столу» обговорено проблеми створення та забезпечення підприємств нафтогазової галузі новітнім обладнанням, також експонується виставка науково-технічних розробок університету і продукції підприємств.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів