Технології

Прикарпатські енергетики проводитимуть роботи на повітряних лініях під робочою напругою

2018-07-03 22:58:34 0

 

З 7 серпня в АТ Прикарпаттяобленерго стартує навчання, після якого бригади енергетиків першими в Україні проводитимуть роботи на повітряних лініях 0,4 кВ під робочою напругою.

Про це повідомили в Прикарпаттяобленерго.

Для того, щоб скласти програму навчання, працівники технічної дирекції та навчально-курсового комбінату проходили двотижневі курси у «Вінницяелектротехнологія» ДП «НЕК «Укренерго». Саме вони і читатимуть лекції та проводитимуть практичні заняття своїм підлеглим.

Навчання проводитимуть у навчально – курсовому комбінаті обленерго у два етапи. Першими освоять нову технологію з використанням інструментів з ізольованими тримачами працівники оперативно-виїзних бригад компанії. Трохи згодом – працівники виробничих дільниць електромереж.

На енергетиків чекають 12 годин лекцій і 7 годин практики, після яких проведуть залік і видадуть посвідчення з допуском до робіт під напругою тим, хто його складе. Після проходження навчання, бригади зможуть працювати на лініях, не відключаючи споживачів. У компанії розповідають, що це дозволить зменшити тривалість вимкнення споживачів при планових роботах.

Під напругою планують проводити два види робіт: підключення нових споживачів та ремонт затискачів, які застосовують для розгалужень на ізольованому проводі. «Під напругою такі роботи не виконує жодне обленерго. Але використовуючи ізольовані інструменти і відповідну технологію робіт можна безпечно працювати на низьковольтних мережах до 1 кВ, виконаних ізольованим проводом, не відмикаючи споживачів. – розповідає Олег Білий, начальник служби розподільчих мереж. - Раніше для проведення таких робіт ми відмикали лінію на кілька годин. Завдяки застосуванню цієї технології та інструментів планових вимкнень електроенергії буде менше, їх тривалість скоротиться, а це, в першу чергу, зручно для наших клієнтів».

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань