Туризм

Гості з Буковини переймали досвід розвитку зеленого туризму на Прикарпатті

2018-09-27 20:31:00 0

 

25-26 вересня у рамках святкування Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні Долинський район з навчально-ознайомчим візитом відвідала делегація з Буковини, яку очолив начальник відділу з питань туризму Чернівецької ОДА Володимир Фурдига. Серед присутніх – представники галузевих відомств і власники туристичного бізнесу Вижницької ОТГ.

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Метою візиту стало вивчення досвіду розвитку сільського зеленого туризму на Івано-Франківщині. Гості обрали для подорожі Долинський район, який першим в області став на шлях консолідації власників агросадиб у спеціалізований кластер.  

Протягом двох днів учасники мали можливість оглянути туристичні об’єкти і атракції району, познайомитись з підприємцями – представниками туристичного кластеру «Гостинна бойківська Долинщина».

Облдержадміністрація висловлює вдячність Долинській РДА та керівнику відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» в Івано-Франківській області О. Клебан за організацію навчально-ознайомлювального візиту.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань