Туризм

Лоукост SkyUp почне літати з України до Чехії, Чорногорії та Ізраїлю

2018-12-30 16:33:38 0

 

Український лоукост SkyUp отримав дозволи на нові рейси до Чорногорії, Чехії та Ізраїлю. Літати він буде з чотирьох українських міст — Києва, Львова, Харкова та Одеси.

Про це повідомляє Громадське.

З 31 березня 2019 року SkyUp літатиме з Києва тричі на тиждень у Подгорицю (Чорногорія) і в Карлові Вари (Чехія).

Також зі Львова, Харкова та Одеси тричі на тиждень він здійснюватиме рейси у Прагу (Чехія) та з Харкова двічі на тиждень літатиме до Тель-Авіва (Ізраїль).

Окрім того, SkyUp отримав право збільшити кількість регулярних рейсів з Києва до Аліканте (Іспанія) – з двох рейсів до трьох на тиждень, у Батумі (Грузія) – з трьох до п’яти рейсів, до Ларнаки (Кіпр) – з трьох до п’яти рейсів на тиждень.

Нині квитки до Батумі лоукостом SkyUp на травень 2019 року коштують 1526 гривень, а до іспанського Аліканте мінімум 2495 гривень.

Водночас Державна авіаційна служба України відмовила компанії у намірі літати двічі на тиждень зі Львова , Харкова та Запоріжжя до Подгориці.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?