Туризм

Прикарпаття відвідали канадські туроператори

2018-10-02 10:54:45 0

 

27-28 вересня Прикарпаття гостинно приймало групу туроператорів з Канади. Вони ознайомились з туристично-рекреаційною інфраструктурою Івано-Франківська, Яремче, гірськолижного комплексу «Буковель», природними локаціями, культурною спадщиною Верховинського району, зокрема взяли участь у майстер-класах і відвідали етномузеї у Верховині та Криворівні.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

Організація перебування іноземців на території області відбулася за сприяння туристичної фірми «Апельсин» (м. Івано-Франківськ) - відповідального представника асоціації індустрії гостинності України у Західній Україні і управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції туризму та інвестицій облдержадміністрації.

Канадські туроператори приїхали в Україну у рамках ознайомлювального туру, організованого асоціацією індустрії гостинності України. Маршрут «Відкрий для себе землю предків», який навесні цього року був презентований українською делегацією в Канаді, включає, зокрема, такі міста як Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Хотин, Київ та Одесу.

Протягом дванадцяти днів канадці знайомитимуться з найцікавішими туристичними локаціями і пам’ятками України для того, щоб потім учасники туру могли запропонувати український туристичний продукт в Канаді тривалістю 10-14 днів.

Він  орієнтований переважно на представників діаспори і знайомить з українською культурою від давнини до сьогодення.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань