Туризм

З туристичними принадами Долинщини ознайомилися представники туроператорів внутрішнього ринку

2018-04-23 16:07:40 0

 

21-22 квітня Долинською районною державною адміністрацією проведено інформаційний тур для туроператорів та туристичних агенцій внутрішнього ринку «Вихідні на Долинщині».

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Протягом двох днів учасники туру мали можливість насолодитись чудовими краєвидами правічних лісів та водоспадів, дізнатись, де беруть свій початок бурхливі гірські річки, здійснити мандрівку унікальною старовинною залізницею у самісіньке серце Карпатських гір, скуштувати найсмачніших бойківських страв та карпатських питних медів, познайомитись з традиціями бойківського етносу.

Участь в інфо-турі взяли представники туристичних агенцій з міст Луцьк, Яремче та Івано-Франківськ. Супроводжували гостей перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Громиш та працівники відділу інвестицій і туризму управління економічного розвитку і торгівлі РДА Наталія Диндин, Олена Немец, Христина Угриновська.

В ході туру учасники оглянули найпопулярніші атракції району: Монастир Преображення ГНІХ у с. Гошів, скелі Довбуша (с. Бубнище), відокремлений підрозділ Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України в Івано-Франківській області (приватна садиба «Дарваїв кут»), сірководневе джерело «Жакля» в ур. Шандра, с. Вишків, КП «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки» селище. Вигода, вузькоколійка «Карпатський трамвай», медоварня «Чорна бджола», еко-крамниця «Карпатський колорит», виробництво ФГ «Еко-Карпати», мотель «Альва», готелі «Гафтовик», «Ялинка» та «Князь Олег».

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?