Туризм

Завершився сезон щонедільних безкоштовних екскурсій у Івано-Франківську

2017-08-28 22:13:26 0

 

Організатором таких екскурсій в обласному центрі спільно з провідними екскурсоводами виступило управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації. Сезон щонедільних безкоштовних екскурсій у Івано-Франківську проводився уже вшосте.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

У 2017 році відбулось 15 екскурсій, участь у них взяли близько 500 осіб.

В управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА висловлюють вдячність за участь у проекті екскурсоводам Володимиру Устинському, Людмилі Жирак, Ярославу Михальчуку, Олександру Хоменку, Андрію Костишину, Роману Водвуду, Івану Бондареву, Валентині Мельник, Петру Гаврилишину, Тарасу Нагірному, Роману Чорненькому, Богдану Семківу, Тарасу Маланюку, Наталії Гугіль, Любові Лапчук.

Організатори щорічної акції також наголошують, що у такий спосіб можна залучити якнайбільшу кількість людей до ознайомлення з основними туристичними об’єктами «столиці» Карпат, вивчити історію заснування міста, почути цікаві історії професійних екскурсоводів про видатні постаті краю та місцеві легенди. А промоційна та соціальна складові заходу є додатковим кроком до збільшення кількості туристів в Івано-Франківську і області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?