Україна і світ

Хакери Путіна готують нову "заразу" для України

2018-06-27 23:34:45 0

 

Путінські хакери заражають українські компанії вкрай небезпечними і шкідливими програмами щоб забезпечити собі несанкціонований доступ до секретної інформації.

Демедюк заявив, що масштаби останніх виявлених підготовок до хакерських атак не поступаються атаці з допомогою вірусу NotPetya.

Путінські хакери заражають українські компанії вкрай небезпечними і шкідливими програмами, щоб забезпечити собі несанкціонований доступ до секретної інформації для масштабної скоординованої атаки, заявив глава української кіберполіції Сергій Демедюк.

Він зазначив також, що зразки шкідників, які були виявлені і проаналізованіки берполицейскими, говорять про те, що хакери мають намір активувати шкідливий код в певний день.

Як зазначає голова кіберполіції, масштаби останніх виявлених підготовок до хакерських атак не поступаються атаці з допомогою вірусу NotPetya в червні минулого року.

"Це підтримка на урядовому рівні – дуже дорога і дуже синхронізована. Без допомоги державних органів це було б неможливо. Зараз ми говоримо про Російської Федерації", – додав він.

Демедюк при цьому так само резюмує, що Україна краще підготовлена до того, щоб протистояти таким атакам завдяки співпраці з іноземними союзниками.

Знай.uа нагадує також, що в процесі підготовки масштабної кибертатаки на Українуросійські хакери заразили вірусом VPNFilter щонайменше 500 тис. роутерів і приладів для зберігання інформації по всьому світу. Як повідомляє Reuters, вірус вразив користувачів з десятків країн.

Видання наводить слова дослідника компанії Cisco Systems, який вважає, що за черговий кібератакою стоїть Кремль.

Також нагадуємо, що з'явилася інформація про те, що перед публікацією політичних оголошень користувачам Facebook в США доведеться надати останні цифри номера соціального страхування і фотографію посвідчення, яке видавало уряд. Про це повідомляють ЗМІ.

Нові правила ввели через намагання проросійських тролів вплинути на президентські вибори в США в 2016-м.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів