Україна і світ

Канада погодилась спільно з Україною виробляти кінопродукцію

2017-09-09 16:55:01 0

 

Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко повідомив, що міністр культурної спадщини Канади пані Мелані Джолі від імені уряду Канади офіційно підтвердила прийняття пропозиції уряду України про укладення міжурядової угоди про спільне виробництво аудіовізуальних творів, а також про готовність надати пропозиції щодо змісту такої угоди.

Про це він написав у своєму Facebook, повідомляє Бaртka з посиланням на detector media.

«Це важливий етап в роботі над документом. Хочу подякувати Міністерству культури України та Посольству України в Канаді, які докладають серйозних зусиль для того, щоби згадана угода могла бути підписана якнайшвидше, і кінематографісти України та Канади могли скористатися тими інструментами підтримки кіноіндустрії, які існують в обох державах», - зазначив Пилип Іллєнко.

Сьогодні, 9 вересня Держкіно також повідомило, що у Торонто (Канада) розпочалися Дні українського кіно про Захід проходить у рамках роботи першого національного стенду #UkraineIsYourDestination на Міжнародному кінофестивалі в Торонто.

До програми кінопоказів увійшли 6 повнометражних стрічок 2016-2017 років виробництва – «Гніздо горлиці», «Червоний», «Дзідзьо Контрабас», «Припутні», «Процес» та «Школа № 3».

Організаторами події є Державне агентство України з питань кіно, Посольство України в Канаді й Українське національне об’єднання в Торонто, за підтримки Інституту Св. Володимира та медіа-партнера Meest Express.

Нагадаємо, 7 вересня, виступаючи з посланням до Верховної Ради, Президент Петро Порошенко сказав, що в питанні державної підтримки кінематографа необхідно надавати перевагу кінострічкам патріотичного спрямування, а не фільмам жахів.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?