Україна і світ

На Долинщині побувала німецька делегація

2018-10-03 15:27:49 0

 

Відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю за участі керівництва Долинського  району та голови району Заальфельд-Рудольштадт (Німеччина) Марка Вольфрама, повідомляє ОДА.

Коли уряд Німеччини у 2017 році  запустив новий інструмент підтримки німецько-українських відносин, районі розпочали роботу над створенням проектів, котрі могли б спільно реалізувати з районом Заальфельд-Рудольштадт. Свої  напрацювання представники Долинщини презентували  під час перебування в Німеччині для фахівців соціально-економічного і гуманітарного спрямувань.  Підписання угоди про партнерство має на меті підтримувати  розвиток відносин і співпраці обох районів в економічній, освітній, медичній, соціальній галузях на основі цілей і цінностей Європейського Союзу. Особливу увагу приділятимуть заходам з енергоефективності та впровадження альтернативних видів енергії. Німеччина є лідером у застосуванні енергоефективних технологій. На Долинщині максимально перейматимуть цей досвід.

- У наших районів є багато спільного у різних сферах життєдіяльності, - зазначив Марк Вольфрам. – Впевнений, що Долинщина – кращий партнер для  вироблення та реалізації спільних ініціатив.

Під час свого виступу німецький посадовець також зауважив, що підписання угоди  відбулося напередодні Дня німецької єдності, який святкують 3 жовтня. На його думку, це хороший знак для налагодження дружніх стосунків, і уряд Німеччини всіляко сприятиме цьому.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань