Україна і світ

Операцію «Мігрант» поліція розпочала на Прикарпатті

2018-02-07 18:12:28 0

 

Відповідно до ЗУ «Про Національну поліцію», з метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, у тому числі іноземцями та особами без громадянства в період з 05 лютого по 30 квітня 2018 року в області  проводяться  профілактичні заходи під умовною назвою  «Мігрант».

Про це повідомляє Бартка з посиланням на СК ГУНП в Івано-Франківській області.

Метою цих заходів є запобігання порушення законодавства України в міграційній сфері,  протидії нелегальній міграції та іншим порушенням.

Працівниками підрозділів управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області з метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення, незаконно перебувають на території України організовуються та здійснюються разом з працівниками підрозділів УДМС в області наступні перевірки, а саме:

  • речових та продовольчих ринків, торговельних майданчиків, аеропорту, вокзалів та прилеглих до них територій; 
  • місць тимчасового проживання та перебування іноземців, гуртожитків, готелів, у тому числі місць навчання та проживання студентів-іноземців в навчальних закладах; 
  • грально-розважальних закладів (ресторанів, кафе, барів). 

Водночас, під час проведення заходів працівниками управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області звертається особлива увага на автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують. З метою їх перевірки на причетність до скоєння правопорушень, також проводяться заходи щодо виявлення осіб, які здійснюють незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією області. В ході проведення заходів особлива увага звертається на автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, що ними керують.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів