Україна і світ

Польща бажає примирення в конфлікті з Україною

2018-02-11 09:44:15 0

 

Польська Республіка бажає врегулювати конфлікт з Україною, який виник внаслідок недавніх поправок у польському законодавстві. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович після зустрічі з главою дипломатії Естонії у Варшаві, повідомляє Polskie Radio.

Яцек Чапутович зазначив, що Польща усвідомлює занепокоєння України з приводу поправки до зазначеного закону. Міністр сподівається, що спір вдасться уладнати на зустрічі віце-прем'єр-міністрів Польщі та України, яка має відбутися наступного тижня.

Також глава зовнішньополітичного відомства зазначив, що в запланованих дискусіях, для встановлення історичної точності, польська сторона спробує добитися дозволу на проведення ексгумаційних робіт на території України.

Нагадаємо, що 6 лютого Верховна Рада України закликала президента Польщі Анжею Дуду ветувати скандальний закон про Інститут національної пам'яті, який передбачає кримінальну відповідальність за заперечення "злочинів українських націоналістів" проти поляків. Однак у той же день польський лідер вирішив підписати скандальний закон і передав його в Конституційний суд Республіки.

 

Джерело

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів