Україна і світ

Представили ракетну систему розроблену Україною та Польщею

2017-09-09 15:37:32 0

 

Українські та польські оборонні підприємства спільно розробили ракетну систему ZRN-01 "Stokrotka" ("Маргаритка"). Система може служити не тільки для знищення поверхневих цілей, а й безпілотників, вертольотів та інших низькошвидкісних повітряних цілей.

Представили ракетну систему під час виставки MSPO- 2017 у польському місті Кельце, повідомляє 24 кaнaл з посиланням на defence24.pl.

 

Ракетна система поєднує в собі повітряні ракети калібру 80 мм з наземною пусковою установкою, оснащеною сучасною системою управління вогнем Topaz.

Розробляли її компанії AREX, що входить у WB Group, та української компанії "Артем", що входить до "Укроборонпрому".

Озброєння системи – це типові 80 мм некеровані ракети радянського стандарту, використовувані, наприклад на вертольотах Мі-24 і Мі-8/17. Це рішення дає можливість використовувати запаси радянських пускових установок та боєприпасів – після відповідних модернізацій – для підтримки власних підрозділів.

Завдяки програмованій головці, система може боротися не тільки зі скупченням піхоти, артилерії, чи легкоброньованих машин, але й безпілотниками і вертольотами, що летять на малій висоті в радіусі 4 км.

Встановили систему на вантажівку STAR 265M2 в 6×6. Однак пускова установка та система управління вогнем можуть бути легко встановлені і на інші платформи, включаючи броньовані машини.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?