Україна і світ

Російське посольство своїм коментарем розрекламувало український фільм «Донбас»

2018-10-20 19:58:08 0

 

Російське посольство в Австралії у традиційно їдкій та пропагандистській манері прокоментувало український фільм авторства Сергія Лозниці "Донбас", який напередодні вийшов на екрани австралійських кінотеатрів.

Про це свідчить Facebook-допис посольства рф в Австралії.

Стрічка вже об’їздила міжнародні кінофестивалі у Європі та Канаді. Цей фільм Україна висунула на премію "Оскар" у номінації кращий іншомовний фільм.

У своїй заяві російські дипломати констатували, що фільм "Донбас" "заздалегідь удостоївся захоплених відгуків в австралійській пресі", проте вони з цим не згідні.

Виріб С.В. Лозниці не може не викликати огиду своїм демонстративним, та таким, що нахабно виставляє на показ, відверто расистським русофобським зарядом у гірших нацистських традиціях,
– зазначається у жовчній заяві російського дипломатичного відомства.

Автори заяви також наголосили, що їм "важко уявити, що твориться в душі людини, яка з таким смаком зображує мешканців "Донецької та Луганської народних республік" у вигляді потворних, грубих, агресивних і розумово неповноцінних персонажів".

Окрім того, російським дипломатам примарилося, що автор фільму "прагне виправдати постійні бомбардування і обстріли Донбасу, в ході яких страждає мирне населення, включаючи дітей". У цьому контексті автори заяви кинулися відразу ж вигороджувати РФ, зазначаючи, що вона "є ініціатором мінських угод", а "діячі подібні до С.В. Лозниці лише намагаються підлити масла у вогонь війни".

Випуск заангажованого, політизованого, спрямованого на розпалювання міжнаціональної ворожнечі кінопродукту на тлі гуманітарних лих, від яких страждають реальні люди, є аморальним вчинком,
– нервово завершили свою заяву російські дипломати і висловили подив, що "таке кіно "піднято на щит" в Австралії.

Про що мовиться у фільмі "Донбас"?Цей фільм авторства Сергія Лозниці без головного героя і сюжетної лінії, де в центрі уваги перебувають територія і її жителі – це Донбас після окупації. Через художній фільм режисер транслює на екрані те, що справді сталося з Донбасом. Занепад суспільства, в якому переплітаються трагічні події з комічним буденним життям сепаратистів, яке в реальності є пародією.

Фільм "Донбас" складається з 13-ти новел, які розповідають про життя у "Новоросії". Кожна історія має документальне підґрунтя.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів