Україна і світ

Саксонці допомагатимуть розвивати транспортну систему Івано-Франківська

2018-02-10 15:55:14 2

 

Івано-Франківськ має дуже багато міст побратимів з якими тісно співпрацює. Міський очільник Руслан Марцінків вислoвлює сподівання, що з саксонським районом Бауцен та його керівником Майклом Харігом розпочнеться нова співпраця.

Одним із напрямів, який буде розвиватись – транспортна система. Про це говорили із представниками місцевого уряду та підприємством, які надають послугу транспорту.

Варто відзначити в саксонському районі Бауцен діє єдиний електронний квиток на всі види транспорту. І 90 % транспортних засобів тут належить місту й лише 10 % - приватним перевізникам.

Також із представниками уряду та підприємством домовилися, що представники профільного відділу приїдуть до Німеччини приймати досвід впровадження системи електронного квитка.

 

Zdjęcie użytkownika Руслан Марцінків.

Zdjęcie użytkownika Руслан Марцінків.

Zdjęcie użytkownika Руслан Марцінків.

Zdjęcie użytkownika Руслан Марцінків.

Zdjęcie użytkownika Руслан Марцінків.

Теги
Коментар

Василь2018-02-10 17:37:58

Так, наскільки нам відомо, делегація нової міської мерії вже їздила до Лондона 2 роки тому переймати досвід..... І що????

Василь Пушко2018-02-10 16:16:48

Транспортна система дуже давно бажає бути поновленою,вдосконалою,особливо із тими БОГДАНАМИ-котрі копоті приносять нашим вулицям,людям,моя думка вже неодноразово була озвучена,коментував десятки разів-НЕОБХІДНО БІЛЬШЕ ТРОЛЕЙБУСІВ ВВОДИТИ,нові маршрути,а всі бензинові,автобуси посилати на села,на райони,бо наше місто як в цебрі,навкруги гори,всі відходи ми споживаємо,бо тим дихаємо. Є можливість покращити стан екології на сьогодні,разом із тим-менше скарг буде,люди,діти стануть здоровішими!!!Хто бажає працювати для людей-той чинить добро-а звідси-ДОБРО ПОРОЖДАЄ ДОБРО,бо САМ БОГ Є ЛЮБОВ!!!

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів