Україна і світ

У Польщі роботодавці вивезли в лісопосадку тіло українця, який загинув під час роботи на підприємстві

2019-06-22 20:13:40 0

 

У Польщі трагічно загинув український заробітчанин. Тіло натомість вивезли і залишили у лісопосадці.

Про це інформують Версії.

Його тіло там знайшли ще тиждень тому, після чого поширили фото у соцмережі для опізнання загиблого чоловіка. Припускали, що це може бути український заробітчанин, оскільки чоловік був в робочих рукавичках. Невдовзі знайомі опізнали його, як 36-річного Василя Чорнея – мешканця Снятинщини.

Вони й розповіли: загиблий працював у столярні, коли в нього стався напад. Одні припускають, що це могла бути епілепсія, інші, що напад стався через те, що прикарпатець надихався випарів лаків та фарб.

Заробітчани, які в той час такого були в цеху, звернулися до роботодавців з проханням викликати лікаря. Однак «пані» повідомила, що зараз вже неробочий час (було близько 17 години вечора) і вона сама вирішить проблему.

Проте замість того, щоб відвезти українця до медзакладу, поляки вирішили просто позбутися тіла – вивезли в лісопосадку поблизу міста Вонгровець.

Зараз справу розслідує польська поліція. Роботодавці затримані, однак вони стверджують, що Василь в них не працював і вони взагалі не знають українця. А рідні тим часом збирають кошти, щоб перевезти тіло Василя додому. На це потрібно 2000 доларів. Вдома Василя не дочекались старенькі батьки, дружина та троє дітей.

 

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань