Україна і світ

Українська армія отримає ударні турецькі безпілотники

2019-01-12 17:39:22 0

 

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна закупить у Туреччини високотехнологічні ударні дрони.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на facebook-сторінку Перта Порошенка.

"Як ми і домовлялися з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, підписано угоду про закупівлю для українського війська ударних турецьких дронів Bayraktar TB2. Ці новітні ударні безпілотники оперативно-тактичного рівня окрім високотехнологічних характеристик також можуть бути доозброєні сучасним високоточним ракетним озброєнням для знищення бронетехніки, інженерних та фортифікаційних споруд, а також морських цілей", - написав Порошенко.

Президент України зазначив, що угода між Державною компанією "Укрспецекспорт", що входить до складу Державний концерн "Укроборонпром", та турецькою компанією Baykar Makina є частиною заходів із розширення військово-технічного співробітництва між Україною та Туреччиною. Та цілковито відповідає стратегічному курсу України до НАТО - його стандартів та відкритого світового ринку озброєння, у який успішно інтегрується український оборонно-промисловий комплекс.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?