Україна і світ

Українському в'язневі Кремля дали 6 років колонії у Росії: подробиціУкраїнському в'язневі Кремля дали 6 років колонії у Росії: подробиці

2019-07-23 17:29:49 0

 

Верховний суд Росії залишив у силі вирок, яким українського політв'язня Павла Гриба засудили до шести років колонії заагльного режиму за тероризм.

Про це повідомляє УНІАН. Судове засідання відбулося у вівторок, 23 липня.

"Рішення Північно-Кавказького окружного військового суду залишити без змін, апеляційну скаргу без задоволення", – оголосила колегія суддів, яка розглядала звернення українця.

Відзначається, що сам Павло не був присутній на судовому засіданні, спостерігаючи за тим, що відбувається, в режимі відеоконференції з СІЗО-4 в Ростові-на-Дону. Українець не знімав медичну маску з обличчя.

При цьому, політв'язень заявив, що не визнає свою провину і вважає вирок безпідставним. "Я не згоден!" – відповів він суду.

У своєму останньому слові українець запевнив, що не має наміру опускати руки. "Рабів до раю не пускають. Слава Україні!" – сказав він.

Адвокат Гриба Марина Дубровіна підкреслила, що рішення незаконне, необгрунтоване і ухвалене на підставі свідчень, які були вибиті з Павла під тортурами і від яких він пізніше відмовився.

Вона нагадала, що українець був викрадений, його морили голодом і били для того, щоб він зізнався нібито в плануванні терористичного акту.

На засіданні були присутні дипломати з країн Євросоюзу, консул України, а також кілька росіян, які відкрито підтримують українця.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань