Україна і світ

Японія допоможе модернізувати українське обладнання ядерної енергетики

2018-05-09 15:08:11 0

 

Представники Міненерговугілля зустрілися із японськими дипломатами та обговорили співпрацю в ядерній енергетиці, розповідають у прес-службі українського уряду, передає uain.press/.

Японці планують допомагати Україні модернізувати обладнання для ядерної енергетики, зокрема турбіни. А також під час зустрічі сторони анонсували підписання у червні 2018 року Меморандуму про взаєморозуміння між “Турбоатомом” і Toshiba Energy Systems.

“Українська сторона зацікавлена у співпраці з іншими країнами як у напрямку приладобудування, так і в напрямках, які забезпечують розвиток та модернізацію енергетичної сфери України”, – кажуть у Кабміні.

Сьогодні 15 енергоблоків атомних електростанцій України забезпечують виробництво понад 56% електричної енергії країни. Водночас Міненерговугілля та “Енергоатом” працюють над продовженням терміну експлуатації діючих енергоблоків та планують добудувати нові енергоблоки Хмельницької АЕС. Також у відомствах зараз думають щодо виведення з експлуатації енергоблоків АЕС, які відпрацювали свій ресурс, і вирішують, що робити з відпрацьованим ядерним паливом і твердими радіоактивними відходами.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?