Україна і світ

Заява Полторака про навчання «Захід-2017»

2017-09-08 23:06:14 0

 

Після навчань "Захід-2017" у Білорусі загрозу повномасштабного вторгнення Росії на територію України не можна повністю виключати.

Таку думку висловив міністр оборони України Степан Полторак у інтерв'ю виданню "Тверезий погляд".

За його словами, офіційні заяви Кремля про те, що у навчаннях у Білорусі візьме участь 13 тисяч військовослужбовців, викликають сумнів. До маневрів може бути притягнуто понад 100 тисяч російських солдатів.

"Крім демонстрації сили, навчання подібного розмаху ("Захід-2017", – "ред.") цілком можуть служити прикриттям розгортання ударних угруповань військ РФ, зосередження засобів ураження і запасів матеріальних ресурсів на операційних напрямках і обробки варіантів застосування таких сил", – зазначив глава Міноборони.

Полторак нагадав, як у 2008 році після навчань "Кавказ" російські війська не повернулися з полігонів і почали агресію проти Грузії.

"РФ також перекинула авіацію, яка задіяна у навчаннях раніше запланованих термінів. Це створює загрозу Україні та іншим країнам Європи", – додав міністр.

Міноборони детально відстежує ситуацію про пересування російських військ уздовж українського кордону. А також відомство підтримує високу бойову готовність лав ЗСУ, щоб у разі потреби потужно відреагувати на небезпеку.

 

 

Джерело: grushevskogo5.com

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?