Україна туристична

Мандруємо Карпатами: Лужківський водоспад

2016-10-06 10:25:22 0

 

Один з найвищих водоспадів Гуцульщини, його висота — понад 14 м. Розташований в Покутсько-Буковинських Карпатах, у Косівському районі Івано-Франківської області, за 6,5 км на захід від центральної частини села Великий Рожин, біля початку присілка Лужки.

Лужківський водоспад

В цій місцевості невеликий лісовий потічок стрімко (місцями прямовисно) збігає похилою скелею. Дещо нижче водоспаду потічок впадає в річку Верхнє Середню, яка є правою притокою Великорожанки (басейн Черемошу).

Лужківський водоспад

Як добратися до Лужківського водоспаду

Якщо Ви вирішили відвідати Лужківський водоспад, тоді Вам необхідно спочатку дістатись до села Великий Рожин. Саме звідси бере свій початок маршрут до цього водограю. На початку маршрут стелиться сільською дорогою вздовж річки, потім переростаючи у просту стежину. Якщо матимете бажання вибратись на гору і споглядати струмені водоспаду зверху - перед Вами відкриється ще більший свійт пейзажів довкола Лужківського водоспаду. Відмітимо, що із села Великий Рожин, майже в тому ж напрямку що й до водоспаду, можна дістатись до «Писаного Каміня».

Лужківський водоспад

Координати: N48.20788 E25.04985

Джерело: http://pravda.if.ua/

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів