Україна туристична

Мандруємо Карпатами: Село Вишків

2016-10-15 08:55:55 0

 

Село Вишків знаходиться у Долинському районі Івано-Франківської області. Особливістю цього населеного пункту є те, що він розташований на висоті 800 м над рівнем моря у верхів'ях долини річки Мізуньки, поруч з головним Вододільним хребтом. Тож уявіть собі, які тільки краєвиди відкриваються з Вишкова – мальовничі гори, долини, гірські полонини та річки, здається, що до неба лиш рукою подати.

У Вишкові туристи люблять відпочивати як зимою так і літом, адже мальовничі, наче з казки, водопади та річки, гірські схили ваблять мандрівників у будь-яку пору року. Привабливими є й погодні умови та кліматичні особливості Вишкова. Село Вишків є зручною відправною точкою для початку мандрівок на Вишківський Горган або озеро Синевир.

Мандруємо Карпатами: Село Вишків

Зимою у Вишків їдуть покататися на лижах. Одним із відомих центрів для активного відпочинку є гірськолижний курорт з однойменною назвою «Вишків». Він знаходиться поруч із селом. Гірськолижна траса у «Вишкові» складає 1 000 метрів. Катання на цій трасі рекомендують для початківців, а також тих, хто ще недавно в цьому виді і спорту, і відпочинку. Перепад висот на трасах – 300 метрів. Є два бугельні підйомники. 

Серед класичних додаткових розваг гірськолижного центру є катання на конях, санки, сауна і лазня, більярд, басейн, дискотека тощо.

Мандруємо Карпатами: Село Вишків

Найближчі туристичні об’єкти та цікаві місця (атракції)

- австрійський цвинтар часів І Світової війни;

- монастир отців Василіян ЧСВВ на Ясній Горі в Гошеві;

- Карпатський трамвай.

Поради туристу

У «Вишкові» можна замовити індивідуальні заняття з інструктором (від 50 грн.). Недоліком є невеликий вибір спорядження на прокат, тому бажано приїжджати зі своїм. 

Жити можна в міні-готелях або в селі в приватному секторі (коштує це недорого від 50 грн./ добу). Можна сказати, що відпочинок у приватному секторі користується більшою популярністю, ніж готелі. Є кафе, медпункт. 

Варто зазначити, що ціни на зимовий відпочинок у селі Вишків вищі, ніж на літній. Гірськолижний курорт у селі Вишків.

Мандруємо Карпатами: Село Вишків

Як добратися?

Залізничним транспортом: поїздом до м. Долини, далі автотранспортом.

Автобусним транспортом: автобусом з м. Києва, м. Львова, м. Хуст тощо.

Власним транспортом: з м. Долини автомобільним шляхом Р 21.

Джерело: http://paralleli.if.ua/

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів