Україна туристична

Мандруємо Карпатами: Сукільські водоспади

2016-10-07 10:06:50 0

 

Сукільські водоспади — водоспади в Українських Карпатах, в масиві Сколівські Бескиди. Розташовані на річці Сукіль (ліва притока Свічі) в Долинському районі Івано-Франківської області.

Сукільські водоспади

Перші два водоспади знаходяться на відстані близько 500 м один від одного в селі Сукіль. Один з них висотою до 9 м та шириною до 2 м. Другий висотою приблизно 3 м та шириною 8 м розташований ліворуч центральної дороги села перед церквою Святого Михаїла.

Сукільські водоспади

Третій водоспад можна побачити ближче до села Бубнище (на його південно-східній околиці). У цьому місці річка приходить декількома каскадами, найвищий з яких заввишки до близько метра. Перепад води між такими «сходинками» близько п'яти метрів.

Водоспади протікають в місці, де вода проходить гірську породу, що складається з стійких до ерозії пісковиків. Річкова вода спадає каскадами, що простягаються по всій її ширині (близько 15 м).

Сукільські водоспади

Четвертий водоспад висотою 5 м знаходиться за селом на відстані приблизно години ходьби на витоці однойменного струмка в районі гори Набивки (1225 м.)

Каскади простягаються від одного берега до другого – близько 15 м. Водоспади є легкодоступними, розташовані при дорозі до пам’ятки природи – Скель Довбуша.

Джерело: http://www.paralleli.if.ua/

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів