Україна туристична

Ніби знову опинилася у Швеції: блогерка з Франківська розповіла про відпочинок на Буковелі

2019-01-05 11:21:42 0

 

 

Франківська блогерка, яка проживає в Швеції, відвідала відомий Український курорт «Буковель» та розповіла про свої враження.

За словами дівчини, окрім багатьох позитивних моментів у відпочинку, її шалено здивували ціни. Оксана розповідає, що через надзвичайно високі ціни, відчула себе знову в Швеції.

Ціни шок! Ціна на абонементи – захмарна. При тому , що немає жодного підйомника-кабінки, поки на кріселку доїдеш до верху - відмерза все. Ціна на їжу здивувала найбільше. Чай з пакетика – 90 грн. Свиннячі ребра -600 грн. 5 кусочків картоплі -100 грн., – коментує дівчина.

У коментарях під публікацією люди також жаліються на ціни, які за часи розквіту курорту виросли в рази. Люди навіть обмінюються порадами, як краще зекономити на відпочинку у Карпатах.

Ми якщо їдемо, то вибираємо низький сезон, бо високий то жесть. І жити також можна поблизу, а не на самому Буковелі – це також економія. А так Буковель то любов, хоча знайомі кажуть, що ціни у Буковелі такі, що можна так і в Альпи з’їздити, – розповідає Катерина.

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?