Внутрішня політика

Генеральний прокурор Юрій Луценко звинуватив Михайла Саакашвілі в бажанні влаштувати державний переворот

2017-10-24 16:11:56 0

 

Генпрокурор вважає, що Саакашвілі - авантюрист, а його вимоги - лицемірні.

Про це він сказав в Києві на засіданні Ради регіонального розвитку.

"Хочу підкреслити, що участь в цьому беруть не тисячі людей, які приїжджають до Києва. Участь в цьому запланованому перевороті беруть гастролери без громадянства, апатриди Михайла Саакашвілі, який, перебуваючи на посаді голови Одеської ОДА, змусив своїх підлеглих оформити дозволу на постійно проживання 20 громадянам Грузії як цінним діячам культури. тепер ці діячі сіють "вічне, мудре, добре" по всій території країни, використовуючи автомобілі спочатку обласної державної адміністрації, а тепер - куплені за рахунок благодійного фондe, який формувався клієнтами одеської митниці. Саме вони, в тому числі з нарізною зброєю, охороняють Саакашвілі, знаходяться в таборі і планують силовий переворот ", - заявив він.

За словами Луценка, Саакашвілі - авантюрист, а його вимоги - лицемірні.

"Чому я так кажу? Тому що Михайло Саакашвілі, будучи президентом Грузії, прийняв Конституцію, де прописаний порядок недоторканності депутатів аж до їхнього житла та автомобілів. У нас в Україні він вимагає скасувати недоторканність", - завив Луценко.

"Там в Грузії немає відкритих партійних списків. У нас вони йому чомусь знадобилися. Чому? Тому що він не пройде ні по одному мажоритарному округу, він не пройде ні по одному партійному списку. І тому підхоплює привабливу упаковку для ошуканства українців", - сказав генпрокурор.

"Те ж стосується антикорупційного суду. Питаю: а є в Грузії антикорупційний суд? Ні. Мовляв, у нас всі суди чесні. Чесні? Всі суди? У Грузії? Так їдь туди і доведи свою невинність перед судом, який порушив три кримінальні справи. чому мій друг, міністр внутрішніх справ Вано Мерабішвілі сидить по ці справах, а Міхо гастролює тут, обманюючи бідних українців? ", - обурився Луценко.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?