Внутрішня політика

Микола Чечоткін провів відеоселекторну нараду із керівниками територіальних підрозділів Служби щодо початку масштабної кампанії з перевірки громадських закладів

2018-03-30 15:55:54 0

 

В Україні розпочалися позапланові перевірки об'єктів із масовим перебуванням людей щодо дотримання вимог безпеки. З метою координації дій усіх територіальних підрозділів Служби під час здійснення перевірок, 30 березня Голова ДСНС Микола Чечоткін провів відеоселекторну нараду із керівниками обласних Управлінь та Головних управлінь Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на прес-службу ДСНС України.

Відповідно до наказу Голови ДСНС №202 від 29 березня 2018 року, територіальні органи Служби мають до 2 квітня скласти перелік та розробити графік проведення позапланових перевірок торговельних підприємств (торговельних центрів, багатофункціональних будинків і комплексів), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів, дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також закладів охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням.

Однак Микола Чечоткін зауважив, що перевірки вже розпочалися. До участі залучають і представників засобів масової інформації для того, щоб охопити якомога більшу кількість людей.

“Особливу увагу звертаю на відпрацювання під час перевірок питання здійснення евакуації відвідувачів”, - наголосив Голова ДСНС. “Як зазначив напередодні Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, головне у всій цій кампанії - це не штрафи, а безпека людей”, - додав він.

Микола Чечоткін також підкреслив, що керівники мають особливо пильно стежити за тим, щоб під час перевірок уникнути корупційної складової.

Крім того, результати та перебіг заходів з перевірки об'єктів із масовим перебуванням людей будуть оприлюднюватися на офіційному веб-порталі ДСНС http://www.dsns.gov.ua/ раз на тиждень та здійснюватиметься розсилка на засоби масової інформації.

“І я ще раз наголошую, що в разі виявлення суттєвих порушень, які можуть призвести до людських жертв і становитимуть загрозу для здоров'я українців — наша позиція буде безкомпромісною”, - підсумував Микола Чечоткін.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів