Внутрішня політика

Петиція проти прокремлівських "112 Україна" і NewsOne зібрала необхідні 25 тисяч підписів

2018-09-30 17:43:07 0

 

Петицію було зареєстровано на сайті українського парламенту 20 вересня, необхідну для подальшого розгляду кількість голосів вона набрала за 10 днів.

Про це повідомляє  Еспресо з посиланням на "Детектор медіа".

Автор петиції – Артур Переверзєв. У ній телеканали "112 України" та NewsOne названі "інформаційними активами Кремля в Україні", які "активно транслюють інформаційну політику “руского міра” в Україні та перебувають під управлінням кума Путіна – Медведчука та регіонала Мураєва, який виступає проти декомунізації та називав Олега Сенцова терористом".

Також ідеться про те, що телеканал ""112 Україна" має низку порушень ліцензійних умов та попереджень від Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення".

Вже за 4 дні петиція зібрала більше половини необхідних підписів. 

Нагадаємо, 7 червня в ефірі "112 України" з уст пана Мураєва лунали тези про те, що протягом останніх років "герои стали предателями, а некоторые предатели — героями", що спецоперації СБУ, однією з яких може бути героїзація Сенцова, "позорят украинцев"; що пам’ятники справжнім героям, які мають бути прикладом для наслідування (маються на увазі герої "Великой Отечественной войны"), руйнуються. Також від народного депутата лунало таке: "С точки зрения того, что человек готовил поджоги и взрывы — для части населения он является террористом, для националистической части — он, наверное, является героем, и время расставит всё на свои места: кто прав, кто неправ, и кто как эту ситуацию воспринимает". Незалежна медійна рада дійшла висновку, що телеканал "112 Україна" порушив стандарти журналістики, транслюючи коментарі народного депутата Євгена Мураєва щодо можливого звільнення Олега Сенцова з російського ув’язнення.

20 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne (ТОВ "Новини 24 години") через висловлювання низки ведучих і гостей ефіру про війну на Донбасі, Андрія Парубія та автокефальну церкву.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?