Внутрішня політика

Порошенко пропонував Зеленському приєднатися до «БПП-Солідарність»

2019-01-09 17:28:35 0

 

Український актор і шоумен, а  віднедавна і кандидат у Президенти України Володимир Зеленський заявив, що отримував пропозицію від президента Петра Порошенка стати народним депутатом від «БПП-Солідарність».

Як розповів Володимир Зеленський в інтерв’ю Дмитру Гордону, після президентських виборів у 2014 році Порошенко особисто покликав його на зустріч, покликавши приєднатися до політсили перед виборами у Верховну Раду.

– Він сказав, що збирає кращих: «Пішли з нами у партію депутатом». Заявив, що знає про мою мрію побудувати український «Голлівуд». Каже: «Ти ж цього хотів, ти ж про це мріяв», – розповів  Зеленський.

За словами шоумена, він відмовився від пропозиції Порошенка через умови, які йому були поставлені. У свою чергу Президент також відмовився від умов, на яких Зеленський був би згоден приєднатися до фракції.

– Проста умова: ви мені даєте ці повноваження, я починаю це робити, підбираю кадри… Тоді я сам прибіжу до вас і попрошуся у партію. Коли зрозумію, що це мій президент, якого я вибрав. Він відповів, що так тема не працює, можна тільки навпаки. І я пішов до себе. «Голлівуд» не будується… Я розумію його, але я був не готовий на ці умови, – зізнається Володимир Зеленський.

При цьому Зеленський додав, що розчарований в чинній владі: «У мене розчарування у всій владі, яка сьогодні. І в ньому (Порошенко – ред.), зокрема. Він гарант, він керівник. Значить на нього наголос найбільший».

 

 

Джерело: reporter.net.ua

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?