Внутрішня політика

Супермаркет електроніки «Алло» подав до суду через небажання українізувати свій сайт

2017-08-24 11:32:01 0

 

Після того, як Франківський районний суд міста Львова 4 серпня задовольнив позов активіста Святослава Літинського до мережі «Алло» про те, щоб йому надали інформацію про усі товари на сайті компанії українською мовою, в «Алло» вирішили подати апеляцію.

Як розповів ZAXID.NET Святослав Літинський, у компанії було 10 днів після прийняття рішення судом, щоб подати апеляцію. І вони ним скористалися. Тепер же рішення апеляційного суду слід очікувати приблизно через три місяці.

«В той час, коли інші торговельні компанії, телеканали і радіостанції стають на крок ближче до україномовного споживача, ТОВ «Алло» вирішило із таким споживачем боротися», – зазначив Святослав Літинський.

Варто зауважити, що якщо рішення Апеляційного суду буде на користь Святослава Літинського, то компанія «Алло» буде зобов’язана «надати позивачу всю необхідну інформацію про товари які ним реалізовуються, в тому числі і на інформаційному порталі allo.ua, українською мовою», попри те, у компанії буде нагода ще подати касацію.

До слова, активіст розповів, що загалом є близько 20-25 магазинів, проти яких вони будуть подавати позови стосовно ненадання українською мовою інформації про товари, які ними реалізовуються.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи потрібно покращити якість муралів у Івано-Франківську?