Внутрішня політика

Турчинов заявив про посилення режиму щодо боротьби з тероризмом

2017-10-31 23:14:17 0

 

Олександр Турчинов, секретар РНБО (Рада національної безпеки й оборони) заявляє, що в країні посилять антитерористичний і контррозвідувальний режими.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на прес-службу РНБО

СБУ, Нацполіція й Державна прикордонна служба отримали відповідні доручення.

Теракти, диверсії, зухвалі вбивства й провокування масових безладів – усі ці події останнього часу пов’язані з впровадженням спецслужбами РФ активної фази плану дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в Україні, вважає Турчинов.

За словами чиновника, смертельні напади на журналістів, а також на працівників СБУ й ГУ розвідки, а крім того – жорстоке вбивство військовослужбовця Аміни Окуєвої – усе це спрямовано на нагнітання страху, розпачу й невпевненості населення у спроможності державних інституцій забезпечити правопорядок і спокій у суспільстві.

Враховуючи ці реальні загрози, СБУ, Нацполіції й Держприкордонслужбі доручено посилити антитерористичний і контррозвідувальний режими, прикордонний контроль і охорону держкордону з РФ.

Крім того, переліченим органам доручено активізувати вилучення з обігу незареєстрованої зброї, ефективнї протидіяти озброєній злочинності, а також контрабанді засобів ураження, боєприпасів, вибухових речовин і їхньому незаконному обігу.

Нагадаємо, ввечері в понеділок добровольця АТО і лікаря-хірурга Аміну Окуєву було вбито на залізничному переїзді біля селища Глеваха під Києвом.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?