Внутрішня політика

Уряд суттєво скоротить Держгеокадастр

2020-12-09 20:43:49 0

 

Змін зазнає штатна чисельність та структура відомства.

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 9 грудня ухвалив рішення про скорочення граничної чисельності працівників територіальних органів, а також центрального апарату Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастру) у зв’язку із ліквідацією як юридичних осіб публічного права територіальних управлінь відомства.

Як зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, зміна адміністративно-територіального устрою України, а також передача значної частини функцій з управління земельними ресурсами до територіальних громад, викликає потребу у зміні структури Держгеокадастру, в тому числі  - скороченні штатної чисельності.

«У минулому році утримання Держгеокадастру обійшлося платникам податків у майже два мільярди гривень. Штат відомства сьогодні складає понад дев’ять тисяч осіб, що не відповідає потребам часу», - зазначив голова уряду.

Ухвалена Постанова КМУ передбачає встановлення граничної чисельності працівників системи Держгеокадастру у кількості 4 317 штатних одиниць, що на 57% менше від діючої кількості працівників.

Крім того, постановою передбачено ліквідація міськрайонних та районних відділів Держгеокадастру в областях, та створення замість них єдиного відділу надання адміністративних послуг.

 

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань