Внутрішня політика

В Івано-Франківську обговорювали пропозиції щодо розвитку гірських територій України

2018-07-11 17:37:11 0

 

 

Сьогодні в обласній державній адміністрації перший заступник голови ОДА Марія Савка провела нараду, де  обговорювали проект Концепції з розвитку гірських територій України.

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

«18 липня відбудеться засідання робочої групи, де має бути остаточно сформований проект Концепції з розвитку гірських територій України.  Ми від свої області направляли свої пропозиції до неї Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – зауважила,  розпочинаючи засідання, Марія Савка – Відновлення дорожньо-транспортної інфраструктури, захист навколишнього середовища, збереження, підтримка культурної спадщини та багато інших пропозицій вже в проекті концепції. Однак, сьогодні ми хочемо порадитися з вами та доповнити її дієвими пропозиціями оскільки ця концепція є основою для майбутніх законів, розпоряджень і постанов Кабінету міністрів України для розвитку Карпат».

Івано-Франківщина є гірською областю. Для динамічного зростання Карпатського регіону важливу роль відіграє не тільки робота на місцях, а й продумана державна політика розвитку області. На сьогодні із 804 населених пунктів 240 розташовані у гірській місцевості, де проживає майже 30 відсотків населення.

Зазначалося, що метою концепції є відновлення та розбудова, перш за все, дорожньої, транспортної, комунальної, телекомунікаційної інфраструктур, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, збільшення рівня реальних доходів населення гірських територій від традиційних промислів і ремесел, а також завдяки впровадженню новітніх організаційних форм виробничо-господарської діяльності.

Також важливими напрямками цієї концепції є заходи із захисту навколишнього середовища, збереження культурної спадщини та приведення законодавства у сфері розвитку гірських територій у відповідність із стандартами ЄС.

Під час наради говорилося і про розробку програми розвитку гірських територій, наповнення місцевих бюджетів та багато іншого.

Підсумовуючи нараду, Марія Савка доручила зібрати пропозиції до проекту Концепції з розвитку гірських територій України й наголосила: «Ми повинні зробити усе необхідне для розробки досконалого державного документу, який дасть основу для розвитку Карпат».


 

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів